Roborock S7 black

Výpredaj
vysavac roborock s7 black
€499 –10 %
€499 –10 % €445
Momentálne nedostupné

Robotický vysávač Roborock S7 disponuje funkciou sonického vibračného mopovania VibraRise, takže si ľahko poradí s upratovaním tvrdých podláh aj kobercov. Pomocou laserovej technológie LiDAR dokáže prístroj dokonale zmapovať celú vašu domácnosť, takže mu nebudú robiť problémy ani veľmi členité priestory. Vysávač je schopný zdolať prekážky vysoké až 2 cm, disponuje detskou poistkou, senzorom proti nárazu a je chránený aj proti pádu zo schodov. Pri upratovaní istotne oceníte taktiež výkonný sací systém disponujúci silou 2 500 Pa a vysokokapacitnou 5 200mAh batériou, vďaka ktorej dokáže robot nepretržite pracovať až 3 hodiny.

Roborock S7

Spoľahlivá detekcia kobercov

Pokiaľ máte v domácnosti viac druhov podláh, je Roborock S7 ideálnou voľbou. Dokáže totiž nielen skvele povysávať omrvinky, chlpy a iné nečistoty, ale navyše vie aj dokonale vytrieť – a to všetko pri jednom výjazde! Prístroj disponuje spoľahlivou ultrasonickou technológiou, pomocou ktorej pri prvom použití presne detekuje polohu všetkých kobercov. Pri ďalšom upratovaní si potom môžete vybrať, či pri vjazde na koberec robot zdvihne mop a začne vysávať, alebo sa kobercom úplne vyhne.

Spoľahlivá detekcia kobercov

Vylepšená gumová kefa

Kvôli efektívnemu odstráneniu nečistôt musí kefa vždy zostávať čo najbližšie k podlahe. Vysávač je preto vybavený vylepšenou rotačnou kefou, ktorá umožňuje prácu v rôznych výškach a dokáže tak dokonale kopírovať aj nerovný povrch podlahy. Kefa má takisto celkom nový celogumový dizajn so špirálovými lopatkami, ktoré sú odolnejšie a oveľa lepšie zachytávajú nečistoty. Oproti predchádzajúcim štetinovým kefám je tento model taktiež oveľa odolnejší proti namotávaniu vlasov

Vylepšená gumová kefa

Sonické vytieranie

Odložte vedro a handru, technológia sonických vibrácií úplne mení a uľahčuje spôsob vytierania! Váš robotický vysávač teraz zvládne až 3 000 kmitov za minútu, čo je dostatočná sila na odstránenie aj veľmi odolných a zažratých škvŕn, napríklad od kávy či zaschnutého jedla.

Sonické vytieranie

Špičkový sací výkon

Vysávač S7 využíva sací systém HyperForce, ktorý dosahuje výkon až 2 500 Pa, čo je dostatočná sila na dokonalé odstránenie jemného prachu z podlahy, vlasov z kobercov a všetkého ďalšieho. Všetky nečistoty sa zachytávajú v nádobe na prach s objemom 470 ml.

Špičkový sací výkon

Presná laserová navigácia

Robotický vysávač Roborock S7 dosahuje optimálny výkon taktiež vďaka presnej laserovej technológii LiDAR, ktorá vytvára presné mapy vašej domácnosti a identifikuje miestnosti až v 4 rôznych poschodiach. Tieto mapy vám umožnia stanoviť zakázané oblasti a virtuálnu stenu, nastaviť plány a postupy pri upratovaní.

Presná laserová navigácia

Jednoduché ovládanie odkiaľkoľvek

Pripojte váš vysávač k aplikácii Roborock alebo Xiaomi home a zvoľte si typ vykonávaného upratovania podľa konkrétnych miestností alebo vyberte čas, kedy vysávač začne s upratovaní. Môžete tiež odkiaľkoľvek vydať jednorazový pokyn k začatiu vysávania, ovládať sací výkon a kontrolovať trasu, ktorú vysávač už zdolal. Aplikácia tiež umožňuje pomenovať si jednotlivé miestnosti a nastaviť zakázané zóny.

Jednoduché ovládanie odkiaľkoľvek

Hlasové pokyny

Prístroj je kompatibilný s domácimi asistentmi Alexa, Google Home a Siri, takže ho môžete jednoducho ovládať aj pomocou hlasových príkazov. S týmto robotickým vysávačom vás upratovanie bude určite baviť.

Hlasové pokyny
Kód Kód: 168
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky