Robotický Vysávač Xiaomi Roborock s5 MAX čierny

1 800x800
€499 –25 %

Dodanie do 24 hodín!

Obsahuje kompletné balenie!

Robot S5 Max

Nabíjacia stanica
Prachový filter
Vodná nádrž
Mopovacia utierka
Vodotesná podložka

€499 –25 % €372
Momentálne nedostupné

Popis produktu

Robotický vysávač Xiaomi môžete ovládať hlasom. Inteligentný pomocník povysáva a poumýva podlahy v celom byte. Veľká nádrž mu vydrží na plochu 200 m² a batéria má dostatok energie na tri hodiny neprerušovanej práce. Model Roborock S5 Max si poradí aj s kobercami do výšky 2 cm, na ktoré si automaticky aktivuje najvyššie satie. S odpruženým mopom a výkonným vetrákom dosahuje perfektné výsledky s plnou aj poloprázdnou nádržou. V mobilnej aplikácii môžete vysávač ovládať na diaľku a nastaviť mu zakázané zóny, kde sa nesmie pohybovať.

Veľká nádržka

Nádoba na vodu má veľkosť 280 ml. Takto veľká nádrž stačí na vyčistenie bytu s rozmerom 200 m² bez nutnosti výmeny vody. Efektívnejšie dávkovanie je zaistené peristaltickou pumpou, ktorú využívajú napríklad aj nemocničné infúzie.
Veľká nádržka
 
Inteligentné vypúšťanie vody

Inteligentné vypúšťanie vody

V aplikácii si nastavíte prietok vody podľa povrchu v miestnosti. Roborock S5 Max si pamätá, kde už podlahu mopoval, a pri prechádzaní týchto priestorov prestane čerpať vodu. Keď je hotový, okamžite zastaví vypúšťanie vody, aby mop rýchlo vyschol.
 

Určite, kde sa má upratovať

Pomocou aplikácie si môžete sami vybrať, kde chcete, aby sa vysávač pohyboval. V nastavení môžete vytvoriť vylúčené zóny, alebo na koberce umiestniť bariéry. Potom môžete pokojne odísť z domu a nechať svojho inteligentného pomocníka pracovať bez obáv, že sa dostane tam, kam nemá.
Určite, kde sa má upratovať
 
Stále rovnaký výkon

Stále rovnaký výkon

Pre zaistenie efektívnejšej práce má Roborock S5 Max odpružený mop, ktorý tlačí stále rovnakou silou bez ohľadu na to, koľko vody v nádržke je.

 

Rýchlo sa učí

Aby bol robotický vysávač vo vašom byte dobre orientovaný, je vybavený laserovým diaľkomerom, ktorý sa otáča rýchlosťou 300 ot/min a sníma 360° skeny priestoru v reálnom čase. Vďaka tomu sa rýchlo naučí rozloženie jednotlivých miestností a pracuje s 98% presnosťou.
Rýchlo sa učí
 
Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Inteligentný 32 bitový štvorjadrový procesor už v priebehu prvého upratovania zistí, ako je váš byt vybavený, kde sú prekážky a kde koberce. Dokáže si naplánovať optimálnu trasu, či už mu dáte pokyn poupratovať celý byt alebo len niektoré miestnosti. Roborock S5 Max počúva aj hlasové povely, takže pre jeho spustenie nemusíte ani pohnúť prstom.
 

Je samostatný

Roborock S5 Max má niekoľko senzorov, vrátane akcelerometra, infračerveného snímača, merača vzdialenosti, kompasu aj nárazníka. Vďaka tomu sa o seba sám postará aj v byte plnom nástrah a nestane sa, že by niekde uviazol, alebo spadol zo schodov.
Je samostatný
 
Vysoký sací výkon

Vysoký sací výkon

Vetrák s rýchlosťou 1 500 otáčok za minútu dokáže z podlahy zdvihnúť batériu AA alebo vysať blato zaschnuté v koberci. Ani po naplnení zásobníka na prach nedôjde k zníženiu výkonu a satie je rovnomerné.
 

Vyčistí aj koberce

Šikovný pomocník dokáže prekonať výškový rozdiel 2 centimetre, takže ho nemusíte nikde prenášať a sám povysáva aj väčšinu kobercov, na ktorých si automaticky zvýši výkon satia tak, aby vysal všetky nečistoty.
Vyčistí aj koberce
 
Veľká batéria

Veľká batéria

Vstavaná Li-Ion batéria dokáže na jedno nabitie zaistiť fungovanie vysávača na tri hodiny. Ak robotickému pomocníkovi v priebehu vysávania energia dôjde, dokáže sa sám nabiť dostatočne na to, aby mohol upratovanie dokončiť.
Kód Kód: 119
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky