Xiaomi Mi Electric 1S

Akcia
vG480J
€475 –28 %
€475 –28 % €340,50
Momentálne nedostupné

Popis produktu

Sofistikovaný tempomat kolobežby  Xiaomi Mi Electric Scooter 1S a systém regenerácie kinetickej energie (KERS) obnovuje kinetickú energie pohybujúceho sa vozidla počas dlhšieho brzdenia. Systém regenerácie kinetickej energie (KERS) bol plne vylepšený a účinnosť premeny energie sa ďalej zdokonalila. Tempomat pomáha udržať konštantnú rýchlosť nastavenú vodičom, a tak mu uľaví od neustáleho tlaku a napätia. Vysoko kvalitné batérie zaručuje dojazdovú vzdialenosť až 30 km. Štyridsať 18650 li-ion článkov prináša vysokú celkovú kapacitu 280 Wh. Inteligentný systém prehľadu batérie (BMS) sa postará aby batérie vydržali čo najdlhšie. Šesť chytrých ochrán udržiava batériu bezpečnú a predlžuje jej životnosť. Na sledovanie stavu batérie použite aplikáciu Mi Home. Ak sa vyskytnú problémy, aplikácia vás o tom okamžite informuje.

 

Duálny brzdný systém

Duálny brzdný systém je vybavený regeneratívne kotúčovou brzdou na zadnom a E-ABS systémom na prednom kolese. 8,5" pneumatiky účinne pohlcujú nárazy a zabraňujú preklzu. 250W bezkomutátorový jednosmerný motor poháňa skúter pohodlne a s ľahkosťou.

 

Prepojenie s aplikáciou Mi Home

Po spárovaní skútra s vašim telefónom cez Bluetooth môžete v reálnom čase kontrolovať rýchlosť jazdy aj zostávajúcu energiu batérie.

 

Parametre:

Hmotnosť: 12,5 kg
Rozmery: 1080 x 430 x 1180 mm
Rozmery po zložení: 1080 x 430 x 490 mm
Obrazovka: LED ukazujúca Rýchlosť / Batérie / KM / Režim
Výkon motora: 250 W
Maximálna rýchlosť: 25 km / h
Uhol stúpania: 7°
Brzdový kotúč: 110 mm
Kapacita batérie: 7 800 mAh, 280 Wh
Dojazdová vzdialenosť: 30 km
Kompatibilita: Android 4.3 alebo iOS 9.0 a vyšší
Bezdrôtová konektivita: Bluetooth 4.1 BLE a vyššie
Rýchle skladanie: 3 sekundy
8,5" pneumatiky
Hliníkové telo pre letecký priemysel
E-ABS + kotúčová brzda
KERS: šikovný systém rekuperácie energie

Kód Kód: 48
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie