Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

xiaomi pro
€559 –23 %

Dizajnová elektrická kolobežka vybavená technológiou spätného dobíjania batérie, s ktorou prejdete až 45 km na jedno nabitie a v prípade potreby ju ľahko zložíte za pár sekúnd.

€559 –23 % €428
Momentálne nedostupné

Popis produktu

Vydajte sa za svojim cieľom bez námahy, rýchlo a predovšetkým bezpečne. Vo výbave elektrickej kolobežky Mi Scooter Pro, ktorá dokáže ísť rýchlosťou až 25 km/h, okrem predného reflektora nechýba ani výstražné červené zadné svetlo. Samozrejmosťou sú kvalitné brzdy na obidvoch kolesách. Zásady bezpečné jazdy vám pomôže dodržiavať predný panel, na ktorom uvidíte, akou rýchlosťou práve idete. So špeciálnou aplikáciou pre inteligentné telefóny môžete sledovať nielen súčasný stav nabitia batérie a vzdialenosť, ktorú ste prešli, ale jednoducho si napríklad nastavíte aj funkciu tempomatu. Vďaka plynulosti a pohodliu, ktoré zaistia pneumatiky s dobrými tlmiacimi vlastnosťami, sa budete môcť dokonale sústrediť na zážitok z jazdy a kochať sa okolím.

Až 45 km na jedno nabitie

S kolobežkou Mi Scooter Pro nemusíte mať obavy vydať sa aj na dlhšie cesty. Výkonná batéria zaistí dostatočné množstvo energie a zároveň je bezpečná. Inteligentný systém správy výkonu poskytuje až šesť druhov ochrany: proti skratu, príliš vysokému prúdu, abnormálnej teplote, prílišnému vybitiu či nabitiu a tiež automatické zapnutie režimu spánku pri príliš nízkom napätí. Svoju až 45 kilometrov dlhú cestu si môžete užívať bez starostí.
Až 45 km na jedno nabitie
 
Jednoduché zloženie

Jednoduché zloženie

Jednoducho za tri sekundy. Kolobežku zložíte veľmi ľahko, stačí stlačiť tlačidlo, sklopiť a zacvaknúť. Je veľmi skladná a dobre prenosná, jej trup je vyrobený z ľahkej zliatiny hliníka, ktorá dosahuje kvalitu materiálov používaných v leteckom a kozmickom priemysle. Celá elektrická kolobežka váži iba 14,2 kg a bez problémov ju naložíte napríklad do kufra auta.
 

Bezpečnosť na prvom mieste

Rýchla jazda, spoľahlivé brzdy. Touto kombináciou sa vyznačuje kolobežka Mi Scooter Pro, ktorá dokáže ísť rýchlosťou až 25 km/h, a preto jej vo výbave nechýbajú 120 mm široké kotúčové brzdy na obidvoch kolesách. Zadný vetraný brzdový kotúč dopĺňa predná brzda s protiblokovacím systémom E-ABS, vďaka ktorému máte istotu, že ani v zložitejších situáciách nestratíte nad kolobežkou kontrolu a zastavíte rýchlo a bezpečne.
Bezpečnosť na prvom mieste
 
Buďte vidieť

Buďte vidieť

Dôležitú úlohu v bezpečnosti jazdy zohráva aj kvalitné osvetlenie. Na cestu vám preto posvieti silný predný reflektor, na zadnom blatníku je zas umiestnené koncové červené svetlo. To začne súvisle blikať v okamihu, keď začnete brzdiť a upozorní tým vozidlo alebo človeka za vami. Aj pri nočnom výjazde sa budete cítiť bezpečne.
 

Jednoduché ovládanie

Majte tie najdôležitejšie informácie vždy na očiach vďaka prehľadnému a jednoduchému displeju. Uvidíte na ňom napríklad rýchlosť, aktuálny stav nabitia batérie alebo pripojenie k Bluetooth. Elektrická kolobežka sa dá ľahko ovládať pomocou jedného tlačidla, s ktorým ju zapnete, rozsvietite svetlá a prepínate medzi jednotlivými jazdnými režimami.
Jednoduché ovládanie
 
Pohodlná jazda

Pohodlná jazda

Vychutnajte si plynulú jazdu pohodlne aj na mestskej dlažbe. Obidve pneumatiky s priemerom 8,5 palca sú vyrobené z kaučukovej zmesi, vďaka ktorej sa pýšia dobrými tlmiacimi vlastnosťami a schopnosťou dobre sa prispôsobiť vozovke. Po väčšine povrchov prejdete ľahko a bez drnčania.
 

Tri rýchlostné režimy

Mi Scooter Pro myslí na všetkých, či už ste turista tešiaci sa na vyhliadkové jazdy, nadšenec, čo sa chce rozbehnúť na plné obrátky alebo len idete do obchodu či do práce. K dispozícii máte tri jazdné režimy: úsporný, štandardný alebo športový. Stačí len dvakrát stlačiť hlavné tlačidlo a vybrať si pre vás ten najlepší.
Tri rýchlostné režimy
 
Spätné dobíjanie

Spätné dobíjanie

Získajte energiu späť a zvýšte dojazdovú vzdialenosť na maximum. A ako to funguje? Mi Scooter Pro pri šliapnutí na brzdy využije pohybovú energiu kolobežky a premení ju na energiu elektrickú, s pomocou ktorej efektívne dobíja batériu.
 

Majte prehľad s aplikáciou

Prepojte kolobežku s mobilným telefónom pomocou Bluetooth a získajte prehľad o tom, koľko kilometrov ste prešli, aký je presný stav batérie alebo napríklad zapnite inteligentný zámok. Môžete využiť ďalšiu funkciu tejto aplikácie a nastaviť si tempomat, vďaka ktorému pôjde kolobežka vami nastavenou rýchlosťou. Nemusíte si zaťažovať zápästie spínaním rýchlosti na riadidlách a môžete sa nechať pohodlne unášať k vášmu cieľu.
Majte prehľad s aplikáciou
 
Inteligentný dizajn

Inteligentný dizajn

Ladné dvojfarebné prevedenie v dômyselnej kombinácii s premyslenou konštrukciou si získalo nielen uznanie používateľov, ale aj dizajnérov z radov odbornej verejnosti. Tí elektrickej kolobežke Xiaomi udelili Cenu za najlepší dizajn Red Dot Design Award 2017 a ocenenie Best 100 v súťaži Good Design Award 2017.
Kód Kód: 96
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky