Xiaomi Mi Electric Scooter

57251157b88445c7d064490a12bf1144
€459 –21 %
€459 –21 % €359
Momentálne nedostupné

Popis produktu

Užívajte si jednoduchú a pohodlnú cestu s vetrom vo vlasoch! Inovatívna kolobežka Mi Electric Scooter 2 od značky Xiaomi je perfektným spoločníkom na zdolávanie kratších vzdialeností. Je vybavená kvalitnými batériami, ktoré vám vydržia až na 30 kilometrov, a praktickým skladateľným dizajnom, vďaka ktorému ju jednoducho premiestnite. Samozrejmosťou je zásada bezpečnej jazdy, o ktorú sa postará dvojitý brzdový systém, výkonné svetlá i protisklzové držadlá. Kolobežku uvediete do chodu jediným stlačením tlačidla a veľmi jednoducho ju potom ovládate. Atraktívny a moderný dizajn z nej robia ideálnu voľbu i pre náročných užívateľov.

Krása sa skrýva v jednoduchosti

Elektrokolobežka sa pýši minimalistickým funkčným dizajnom, ktorý vám okamžite padne do oka. Matný povrch a zaoblené hrany prístroja sú perfektne praktické a vďaka červeným prvkom vás jej dizajn neprestane baviť. Kolobežka je navyše jednoducho skladateľná, v okamihu ju tak premeníte na kompaktného spoločníka.
Krása sa skrýva v jednoduchosti
 
Pohodlná jazda po celú dobu

Pohodlná jazda po celú dobu

Súčasťou elektrokolobežky je špeciálne tvarovaná spodná plošina, vďaka ktorej sa jazda stane maximálne pohodlnou. Nechýbajú ani praktické protisklzové držadlá, ktoré poskytujú to správne uchopenie a kontrolu nad prístrojom. Kvalitné pneumatiky tlmia nárazy.
 

Jednoduché ovládanie

Ovládanie kolobežky neskrýva žiadne zložitosti. Prístroj uvediete do chodu stlačením jediného tlačidla, rýchlosť si potom sami regulujete. Stačí zľahka pritlačiť plyn a pomaly pridávať, pokiaľ nedosiahnete požadovanú rýchlosť.
Jednoduché ovládanie
 
Kvalitné a bezpečné spracovanie

Kvalitné a bezpečné spracovanie

Rám kolobežky je vyrobený z kvalitného a pevného hliníku, ktorý zaručuje vysokú životnosť. Jej súčasťou sú výkonné predné svetlá, ktoré sa postarajú o bezpečnú jazdu v noci a majú dosah až 6 metrov, i červené zadné svetlá, ktorá sa aktivujú pri brzdení. Brzdy sú vybavené kvalitným a dvojitým systémom a ich brzdná dráha predstavuje iba štyri metre. Celá kolobežka potom váži chabých 12.2 kg, jednoducho ju tak premiestnite.
 

Dlhá výdrž batérie

Nestrachujte sa, že by vám zariadenie vypovedalo službu uprostred cesty. Mi Electric Scooter je vybavená niekoľkými vysokokapacitnými batériami, vďaka ktorým kolobežka na jedno nabitie vydrží až 30 kilometrov. Navyše máte neustály prehľad o stave batérie vďaka LED kontrolkám na ovládacom paneli.
Dlhá výdrž batérie
Kód Kód: 102
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky