Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

600964b490aed3a4166bf340d42129cd mmf1000x1000
ZADARMOZADARMO €349 –28 %

Farba: čierna

€349 –28 % €249
Momentálne nedostupné

Domáci pomocník od firmy Xiaomi má výkonný motor, vysoký sací výkon, tri režimy upratovania a dvanásť citlivých senzorov. Vďaka tomu poupratuje celú vašu domácnosť do poslednej smietky. V balení nájdete veľkú nádobu na prach aj špeciálnu vodnú nádrž na kombinované upratovanie. Inteligentná technológia rozpozná povrch, ktorý práve upratuje a prispôsobí sa mu. Vďaka aplikácii Mi Home dáte vysávaču presné inštrukcie a spustíte ho aj na diaľku, alebo mu nastavíte konkrétny čas, kedy sa má pustiť do práce. Ak dôjde k prerušeniu činnosti kvôli vybitiu, prístroj si zapamätá, kde skončil a sám sa presunie k nabíjacej stanici.

Výkonný

V robotickom vysávači od Xiaomi je ukrytý mimoriadne kvalitný bezkefkový motor s neuveriteľným sacím výkonom 2 100 Pa. Demontáž prístroja je jednoduchá, rovnako tak aj prípadná výmena dielu. Používanie vysávača je príjemné a maximálne intuitívne.
Výkonný

Tri režimy upratovania

V nastavení si môžete vybrať jeden z troch režimov - vysávanie, mopovanie alebo vysávanie a mopovanie zároveň. Kombinované upratovanie je možné vďaka špeciálnej vodnej nádrži, ktorú nájdete v balení. Na prach je pripravená 550 ml nádoba a dokúpiť si môžete aj 550 ml veľkú vodnú nádrž. 
Tri režimy upratovania

Presný

Robotický vysávač je vybavený laserovým navigačným systémom s dokonale kalibrovaným algoritmom, ktorý je ešte presnejší, rýchlejší a s dosahom až 8 metrov. Frekvencia snímania je 6×360° za sekundu a rýchlosť vzorkovania 2016× za sekundu. Celková odchýlka je nižšia ako 2 %.
Presný

Rozpozná povrch

Vodná nádrž je ovládaná elektronicky tak, aby pracovala čo najefektívnejšie. Vie dávkovať vodu tromi rôznymi spôsobmi podľa toho, aký povrch momentálne čistí. Čerpadlo vydrží dlhšie bez rizika zanesenia a inteligentný snímač rozpozná, kedy je zariadenie v pohybe a kedy treba vypúšťať vodu.
Rozpozná povrch

Špičkový procesor

Štvorjadrový procesor Cortex-A1 s podporou dvojjadrovej jednotky pre spracovanie snímok pracuje rýchlo so získanými informáciami. Algoritmus SLAM zas pohotovo mapuje prostredie, aby si umelá inteligencia mohla naplánovať optimálnu trasu upratovania.
Špičkový procesor

Aplikácia Mi Home

Prácu vysávača môžete sledovať a korigovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Mi Home. Svojho pomocníka môžete ovládať na diaľku, môžete si vybrať konkrétne miesto alebo zónu, kde sa má pohybovať alebo si naplánovať upratovanie na určitý čas, ktorý vám vyhovuje.
Aplikácia Mi Home

Poupratuje iba to, čo chcete

Vďaka dvanástim mimoriadne presným senzorom dokáže počas prvého upratovania rozpoznať kuchyňu, spálňu aj obývačku. Tieto informácie si uloží do pamäte, takže, keď ho nabudúce pošlete upratať konkrétnu miestnosť, vie presne, čo od neho chcete. V aplikácii si môžete vytvoriť virtuálnu stenu alebo zakázanú oblasť.
Poupratuje iba to, čo chcete

Je samostatný

Pri umývaní podlahy robotický vysávač simuluje ručnú prácu pohybom vpred a vzad. Na jedno nabitie batéria vydrží 110 minút upratovania. Pokiaľ dôjde v priebehu upratovania k vybitiu, vysávač sa presunie do dokovacej stanice a po nabití pokračuje tam, kde prestal
Je samostatný
Kód Kód: 161
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky