Xiaomi Mi Tv Stick

xiaomimitvstick 1 large
€48,99 –20 %
€48,99 –20 % €39
Vypredané

Popis produktu

Miniatúrny Mi TV Stick premení váš "obyčajný" televízor na "inteligentný" jednoduchým zapojením cez HDMI port a následným pripojením na Wi-Fi. Chcete si užívať pri sledovaní videí kvalitný zvuk aj obraz? Vďaka moderným technológiám dekódovania zvuku a funkcii Chromecast sa vaše prianie splní. Vyhľadávanie hudby, filmov, seriálov a videí nikdy nebolo tak jednoduché ako s Mi TV Stick: stačí stlačiť tlačidlo mikrofónu na ovládači a vysloviť, aký obsah chcete prehrať.

Od nekonečnej zábavy vás delia iba tri kroky

Ovládanie je neuveriteľne jednoduché.  Mi TV Stick stačí prostredníctvom HDMI portu zapojiť do vášho televízora, pripojiť sa k Wi-Fi a nechať sa unášať vlnami zábavy.
Od nekonečnej zábavy vás delia iba tri kroky
 
Rajská hudba pre vaše uši

Rajská hudba pre vaše uši

Je samozrejmosťou, že si chcete okrem kvalitného obrazu dopriať aj rovnako dobrý zvuk. Vďaka podpore dekódovania zvuku DTS a Dolby Multichannel HD Audio Decoding si prehrávanie videa užijete s dynamickým, plynulým a realistickým priestorovým zvukom.
 

Objavíte nové funkcie vášho televízora

Pridaný "mozog" vášho televízora predstavuje operačný systém Android TV 9.0. V rámci tejto verzie určite uvítate funkciu Chromecast umožňujúcu prehrať akýkoľvek obsah z telefónu, tabletu či notebooku na obrazovke vo Full HD kvalite.  Vyhľadávanie obľúbeného obsahu zjednodušujú dedikované tlačidlá, stačí jeden klik na ikonu Netflix či Amazon Prime a môžete sledovať zaujímavé videá, filmy a seriály. Navyše vám budú odporúčané videá podľa vašich preferencií z YouTube a Google Play.
Objavíte nové funkcie vášho televízora
 
Sila hlasu

Sila hlasu

Určite uvítate funkciu hlasového vyhľadávania, vďaka ktorej stačí iba stlačiť tlačidlo mikrofónu na diaľkovom ovládači a Mi TV Stick zadať, aký obsah si prajete vyhľadať. Vďaka funkcii Bluetooth Remote s Google Assistant môžete hlasovými príkazmi dokonca ovládať aj iné inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. 
Kód Kód: 110
Meno značky: Xiaomi
Kategória: Televízie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg